دانلود بازی منچرز مود شده برای اندروید

دانلود بازی منچرز مود شده برای اندروید

نسخه اصلی + نسخه مود

.

بازی منچرز هک شده. بازی منچرز یک بازی آنلاین که می توانید همراه دوستان خود بازی کرده و نهایت لذت را ببرید. همه ما از قوانین بازی منچ آگاه هستیم در بازی منچ ۴ نفر وارد صفحه ی بازی می شوند که با هر بار برنده شدن تعدادی سکه به آن ها اضافه می شود، در این بازی یک گردانه شانس وجود دارد که روزانه این امکان را دارید تا از این گردانه برای جمع آوری سکه استفاده کنید.

.

نکته بسیار جاب این بازی امکان بازی کردن به صورت  آفلاین فراهم شده است. قطعا همه شما بازی منچ را در طول زندگی خود حداقل یک بار تجربه کرده اید اما تفاوتی که در این بازی وجود دارد طراحی بسیار زیبای مهره ها گرافیک زیبا طراحی جالب برای صفحه ی بازی می باشد.

.

در بازی منچ شما باید با پرتاب تاس به طور کامل یک باز مهره های خود را در صفحه بازی حرکت بدهید هر پلیر دارای ۴ مهره متفاوت است که به صورت نوبتی تاس انداخته می شود. شما می توانید برای تمرین بیشتر و قوی شدن به صورت آفلاین با ربات بازی کنید و مهارت خود را در این زمینه افزایش دهید ما برای شما در اینجا دو نسخه اصلی دو مود شده را در اختیارتان قرار داده ایم اگر از علاقه مندان به بازی منچ هستید این بازی بسیار هیجانی را از دست ندهید.

سیستم مورد نیاز
نیازمند اندروید : 4.1 و بالاتر
رمز فایل: ندارد